Zrób to sam/a. Dydaktyczne pomoce (niemal) z niczego. Poradnik dla nauczycieli
  • Zrób to sam/a. Dydaktyczne pomoce (niemal) z niczego. Poradnik dla nauczycieli
  • Zrób to sam/a. Dydaktyczne pomoce (niemal) z niczego. Poradnik dla nauczycieli
  • Zrób to sam/a. Dydaktyczne pomoce (niemal) z niczego. Poradnik dla nauczycieli
  • Zrób to sam/a. Dydaktyczne pomoce (niemal) z niczego. Poradnik dla nauczycieli
  • Zrób to sam/a. Dydaktyczne pomoce (niemal) z niczego. Poradnik dla nauczycieli
  • Zrób to sam/a. Dydaktyczne pomoce (niemal) z niczego. Poradnik dla nauczycieli

Zrób to sam/a. Dydaktyczne pomoce (niemal) z niczego. Poradnik dla nauczycieli

20,00 zł
Brutto

Możesz tworzyć z uczniami wspaniałe pomoce dydaktyczne niemal bezkosztowo i bezstresowo. Codziennie w naszych koszach ginie wiele materiałów, które można na różne sposoby wykorzystać, aby uczyć dzieci ciekawiej i mądrzej. Będą ci dobrze służyć – a w tym poradniku znajdziesz wiele inspiracji.

Autor: Joanna Apanasewicz.

Format: ePUB.

 

Ilość

  Polityka bezpieczeństwa

Zakupy w Edustore.eu są bezpieczne - certyfikat SSL zapewnia poufność przesyłanym danym.

  Zasady dostawy

Zamówione produkty są niezwłocznie wysyłane na adres e-mail użytkownika (sprawdź też folder spam)

  Zasady zwrotu

W przypadku treści cyfrowych obowiązują szczególne przepisy prawa (zob. Regulamin)

Za bardzo przywykliśmy do tego, aby w szkołach wszystko od razu “mieć”. Jak nie mamy, to narzekamy, że nie mamy, że się nie da, że nie można dobrze uczyć, itp. To nie jest dobre podejście. Nie może to być też wzorzec, który powinniśmy przekazywać naszym uczniom. Oczywiście, nie chodzi tu teraz o to, aby zaraz wyciągać własne pieniądze i kupować do szkoły, dla naszych uczniów (na których nam przecież zależy), różne pomoce i przybory, bo szkoły na to nie stać. Szkoła publiczna zawsze będzie miała ten sam problem - “kołdra” będzie za krótka i nie na wszystko wystarczy środków finansowych. Zastanówmy się zatem, które z nich możemy wykonać samodzielnie, przy użyciu materiałów, które - właśnie - trafiają do naszych koszy na śmieci.

Poradnik został napisany przez nauczycielkę edukacji wczesnoszkolnej i języka angielskiego w klasach młodszych i przedszkolu. Joanna Apanasewicz pracuje w "Małej Szkole" Niepublicznej Szkole Podstawowej w Koninie Żagańskim (woj. lubuskie), jest trenerką programu Mistrzowie Kodowania, należy do społeczności Superbelfrzy RP oraz aktywnie działa na Facebooku w grupie Superbelfrzy Mini. W pracy wykorzystuje do celów edukacyjnych rozmaite technologie informacyjno-komunikacyjne. Ale także łączy w dydaktyce narzędzia nowoczesne z tradycyjnymi. Uwielbia prace ręczne i wykonuje proste pomoce dydaktyczne przy wykorzystaniu najróżniejszych dobrze nam wszystkim znanych przedmiotów. Poradnik ten to kopalnia pomysłów, jak dobrze wyposażyć swoją pracownię w pomoce, a uczniów w różne kompetencje.

Publikacja z serii: Think! – Wirtualna Biblioteka Nowoczesnego Nauczyciela i Ucznia.

ISBN: 978-83-63286-15-6.

Wydanie polskie pierwsze: wrzesień 2017.

JAK CZYTAĆ E-BOOKI W FORMACIE EPUB?

Format EPUB jest obecnie najpopularniejszym formatem e-książek na świecie. Rekomendujemy następujące czytniki:

- aplikacja iBooks dla urządzeń z systemem iOS i Mac OSX (Apple),
- aplikacja Książki Play dla urządzeń z systemem Android i iOS/Mac OSX (Apple) (polecana), 
- aplikacja Cool Reader w wersji 3.1.2-27 lub wyższej dla urządzeń z systemem Android (włączone wbudowane style dokumentu), 
- przeglądarka Firefox (Windows, Mac OS X, Linux) z zainstalowanym dodatkiem EPUBReader 1.4.2.1 lub wyższym - jeśli czytamy e-booka na ekranie komputera. Filmik instruktażowy, w jaki sposób możemy to zrobić: http://www.youtube.com/watch?v=pCtAOPpPExA.
- program Adobe Digital Editions (Windows, Mac OS X) - bezpłatny czytnik e-booków firmy Adobe na komputery. Do pobrania ze strony Adobe.

Informacja dotycząca korzystania z plików ePUB

Przygotowane w ofercie EDUSTORE.EU książki z formacie ePUB są plikami niestandardowymi, tzw. rozszerzonymi (ang. enhanced), zawierającymi poza zwykłym tekstem typowym dla e-booków również obrazy, tabele, aktywne przypisy i linki do zasobów zewnętrznych (standard EPUB 2.0) Przyszłe publikacje mogą również zawierać filmy i dźwięki oraz inne elementy interaktywne (standard EPUB 3.0). Należy zwrócić uwagę na fakt, że nie wszystkie dostępne w urządzeniach mobilnych czytniki potrafią właściwie interpretować zawartość rozszerzonych plików ePUB. Z tej przyczyny optymalizacja wyświetlania została przygotowana dla wybranych czytników.

TH00014

Specyficzne kody

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Klienci, którzy zakupili ten produkt kupili również: